Зустріч студентів коледжу з Ахсаровою Анастасією

7 травня 2026 р. в рамках Тижня дизайну та ремесел, що організовують Наталія Денькович та Ігор Голуб у Львівському професійному коледжі прикладного мистецтва та дизайну, в НПЦ “Вітражне мистецтво” відбулася зустріч з Анастасією Ахсаровою, випускницею навчального закладу, а зараз студенткою 4 курсу, дипломницею кафедри графічного дизайну освітньої програми “Ілюстрація та медіадизайн” Львівської національної академії мистецтв.

Анастасія детально розповіла студентам про:

  • вступ;
  • процес навчання;
  • різницю між графічним дизайном та ілюстрацією й медіадизайном;
  • те, ким можна працювати після навчання;
  • власний досвід навчання;
  • реалізацію здобутих знань в процесі своєї роботи над різноманітними проєктами, тощо.

Гостя окреслила специфіку освітньої програми, в рамках якої вивчається, яка включає: візуальну комунікацію, типографію, композицію, фотографію, ілюстрацію, анімацію, роботу з різними техніками та матеріалами.

Після презентації в дружній та невимушеній атмосфері відбулось спілкування студентів коледжу з Анастасією.

Дякуємо за цікаву розмову!

Текст – Наталія Денькович

Фото – Віталій Василів