Переможниця конкурсу "Метелики Надії"

Вітаємо Єлизавету Пунду, група 102 (майстер в.н. – Олена Штинда) з перемогою у конкурсі “Метелики Надії”, що організовувався Благодійним фондом “Місто Добра”, м. Чернівці.

У нагороді зазначається: “Ваша творчість стала частинкою великого добра, яке дарує силу й надію тим, хто проходить складне лікування. Кожна лінія і кожен колір у вашому малюнку – це промінчик тепла, що торкається сердець. Ви робите світ світлішим. Дякуємо за ваше велике серце та бажання підтримати інших”.

Пишаємося Єлизаветою та дякуємо за ініціативність і творчість, яка зцілює та надихайє!