Підписання міжнародного договору про співпрацю

7 грудня 2020 року на базі ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище» відбулося підписання міжнародного договору про співпрацю між Фондом ім. Ебергарда Шьока в особі директора Петера Мьоллєра, директора Департаменту освіти і науки ЛОДА Олега Паски, заступниці міського голови, в.о. директора Департаменту гуманітарної політики ЛМР Галини Слічної та директорки ДНЗ «Львівське ВПХУ» Надії Обнявки терміном на 3 роки як післяпроєктний супровід у галузі професійно-технічної освіти з метою модернізації та адаптації професій «Маляр-реставратор» і «Столяр-реставратор».

Підписання договору є продовженням та укріпленням довгострокової співпраці (з 2008 року) між Львівським вищим професійним художнім училищем та Фондом Ебергарда Шьока в рамках спільного пілотного проекту у галузі професійно-технічної освіти за професіями “Маляр-реставратор” та “Столяр-реставратор”.

Протягом попереднього періоду співпраці вдалося спільно змінити підхід до професійно-технічного навчання, вдосконалити матеріально-технічну базу, підвищити рівень фахово-педагогічних навичок викладачів та майстрів виробничого навчання, підготувати висококваліфікованих фахівців будівельної справи.

 

Меню