26 квітня 2024 р. відбулося навчання з евакуації та гасіння пожежі. Здобувачі освіти та педагоги чітко дотримувалися інструкцій та відтренували життєво необхідні навички.
Тренування здійснюється щорічно та має на меті забезпечити колектив необхідними знаннями та вміннями у разі виникнення пожежі.


