Проєкт "Інклюзивна арт-терапія"

Проект «Інклюзивна арт-терапія» має на меті інтегрувати людей з інвалідністю з визначеними нозологіями у культурний мистецький простір, усунути соціальні стереотипи з приводу меншовартості учнів з особливими потребами при здобутті фаху та професійної самореалізації, розкрити терапевтичні можливості різних видів мистецтва для емоційного вираження учнів з інвалідністю, їх самовизнання та самоствердження, а, отже, ідентифікації себе як повноцінних членів суспільства.

 • Етап 1

  сприяти мистецькому самовираженню молодих людей з проблемами зі слухом: слабочуючих, глухонімих, німих;

  навчити виражати свої внутрішні стани, емоції та почуття засобами живописного мистецтва, презентувати свою творчість, усвідомлювати її значимість в особистому та суспільному житті.

 • Етап 2

  сприяти мистецькому самовираженню молодих людей з проблемами із вадами зору;

  навчити виражати свої внутрішні стани, емоції та почуття засобами пластичного мистецтва, презентувати свою творчість, усвідомлювати її значимість в особистому та суспільному житті.

 • Етап 3

  сприяти мистецькому самовираженню комбінованих груп нечуючих і людей з церебральним паралічем (ДЦП);

  навчити виражати свої внутрішні стани, емоції та почуття засобами текстильного мистецтва, презентувати свою творчість, усвідомлювати її значимість в особистому та суспільному житті.

Меню