5 грудня відбулося справжнє дійство – привітання з Днем Святого Миколая!
Цей день завжди наповнений особливим теплом, вірою в добро, сміхом, найкращими емоціями та, звичайно ж, подарунками.
Цьогоріч Святий Миколай прийшов не лише зі смаколиками, а й з неймовірною святковою атмосферою, створеною руками наших талановитих студентів, які влаштували справжню казку: від янголів з неймовірними крилами (величезна подяка Ользі Зеліско, майстру виробничого навчання), серйозного Миколая, чарівних оленів до містичних героїв!
Дякуємо всім, хто долучився до організації цього незабутнього свята, за фантастичні образи та за зусилля, вкладені у створення справжнього передноворічного настрою. Це доказ того, що наша молодь не лише добре навчається, а й вміє весело та змістовно проводити час.
Ви – наша гордість ! Ви довели, що справжнє диво – це ми самі, коли об’єднуємося!
Це було справді феєрично! Нехай у кожному серці запанує атмосфера свята та очікування дива!
(Текст – за дописом Надії Сторожук)

