Активності від студентів до Дня святого Миколая

5 грудня відбулося справжнє дійство – привітання з Днем Святого Миколая!
Цей день завжди наповнений особливим теплом, вірою в добро, сміхом, найкращими емоціями та, звичайно ж, подарунками.​
Цьогоріч Святий Миколай прийшов не лише зі смаколиками, а й з неймовірною святковою атмосферою, створеною руками наших талановитих студентів, які влаштували справжню казку: від янголів з неймовірними крилами (величезна подяка Ользі Зеліско, майстру виробничого навчання), серйозного Миколая, чарівних оленів до містичних героїв!
Дякуємо всім, хто долучився до організації цього незабутнього свята, ​ за фантастичні образи та за зусилля, вкладені у створення справжнього передноворічного настрою. Це доказ того, що наша молодь не лише добре навчається, а й вміє весело та змістовно проводити час.
Ви – наша гордість ! Ви довели, що справжнє диво – це ми самі, коли об’єднуємося!
​Це було справді феєрично! Нехай у кожному серці запанує атмосфера свята та очікування дива!