7 травня 2026 р. в рамках Тижня дизайну та ремесел, що організовують Наталія Денькович та Ігор Голуб у Львівському професійному коледжі прикладного мистецтва та дизайну, в НПЦ “Вітражне мистецтво” відбулася зустріч з Анастасією Ахсаровою, випускницею навчального закладу, а зараз студенткою 4 курсу, дипломницею кафедри графічного дизайну освітньої програми “Ілюстрація та медіадизайн” Львівської національної академії мистецтв.
Анастасія детально розповіла студентам про:
- вступ;
- процес навчання;
- різницю між графічним дизайном та ілюстрацією й медіадизайном;
- те, ким можна працювати після навчання;
- власний досвід навчання;
- реалізацію здобутих знань в процесі своєї роботи над різноманітними проєктами, тощо.
Гостя окреслила специфіку освітньої програми, в рамках якої вивчається, яка включає: візуальну комунікацію, типографію, композицію, фотографію, ілюстрацію, анімацію, роботу з різними техніками та матеріалами.
Після презентації в дружній та невимушеній атмосфері відбулось спілкування студентів коледжу з Анастасією.
Дякуємо за цікаву розмову!

