Семінар з флористики

Майстри виробничого навчання Львівського ПК ПМД взяли участь у семінарі з флористики: «Мистецтво створення гармонійних квіткових композицій», що відбувся 23 травня 2025 р. на базі Львівського професійного коледжу індустрії краси та моди відбувся семінар флористів.
Обмін досвідом у колі однодумців та майстрів своєї справи – чудова можливість професійного розвитку.
З доповідями виступили:
Надія Катерина “Композиції у гіпсових формах”;
Марʼяна Жидачик Стиль “Рустик”: гармонія в хаосі”.
Педагоги мали можливість створити власну композицію під час майстеркласу із живими квітами.
Переглядайте більше у дописі організатора.