Проект «Як стати успішним львівським підприємцем випускнику/ці коледжу»

16.11.2020 Центр підтримки підприємництва при “Львівському вищому професійному художньому училищі” разом з Надією Обнявкою розпочали навчання другої групи учасників в рамках реалізації Проєкту «Як стати успішним львівським підприємцем випускнику/ці коледжу».

Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

19.11.2020 в рамках проєкту випускники Львівського вищого професійного художнього училища опановували тему “Teambuilding”: працювали у команді, а також опановували аспекти командоутворення. Проєкт проведено за участю “Ділові індустрії Львова” та Вікторії Довжик.

Навчальний семінар за сприяння ДП "Капарол Україна"

22 грудня 2020 р. на базі ДНЗ “Львівське ВПХУ” відбувся навчальний семінар “Декоративні матеріали CapaDekor в теорії і на практиці” за підтримки ДП “Капарол Україна”. Технолог Мар’ян Любунь ознайомив присутніх учнів, які здобувають професію “Реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр”, з новими матеріалами фірми та технологією нанесення.

Меню