16.11.2020 Центр підтримки підприємництва при “Львівському вищому професійному художньому училищі” разом з Надією Обнявкою розпочали навчання другої групи учасників в рамках реалізації Проекту «Як стати успішним львівським підприємцем випускнику/ці коледжу».

Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

19.11.2020 Четвертий день навчання учасників Проекту «Як стати успішним львівським підприємцем випускнику/ці коледжу»
Сьогодні випускники Львівського вищого професійного художнього училища опановували тему тімбілдінг працювали у команді, а також опановували аспекти командоутворення. Проект проведено за участю “Ділові індустрії Львова” та Вікторія Довжик

22 грудня 2020 р. на базі ДНЗ “Львівське ВПХУ” відбувся навчальний семінар “Декоративні матеріали CapaDekor в теорії і на практиці” за підтримки ДП “Капарол Україна”. Технолог Мар’ян Любунь ознайомив присутніх учнів, які здобувають професію “Реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр”, з новими матеріалами фірми та технологією нанесення.

Меню