Список абітурієнтів, які пройшли конкурсний відбір для вступу у ДНЗ «Львівське ВПХУ`` (2021 рік)

За результатами фахових вступних випробувань 16.07.2021 р.

На основі повної середньої освіти за професіями:

    «Вітражник»

Список абітурієнтівСередній бал
1.Дендура Христина Романівна6
2.Карпенко Еміль Вадимович8
3.Сеньковська Анастасія Ярославівна8
4.Андрєєв Олександр Олегович10

 

«Флорист»

Список абітурієнтівСередній бал
1.Бачало Софія Іванівна7
2.Бербека Соломія Богданівна7
3.Гандз Василина Володимирівна6
4.Гнида Марта Андріївна7
5.Гриб Єлизавета Михайлівна7
6.Демидюк Юлія Генадівна8
7.Дорош Дарія Ігорівна7
8.Лосинська Діана Василівна8
9.Манзак Ірина Романівна7
10.Наконечна Анастасія Іванівна8
11.Пазюк Віолетта Віталіївна10
12.Плотнікова Анастасія Андріївна7
13.Попович Вікторія Романівна7
14.Світлицька Олена Андріївна8
15.Цюпка Світлана Ярославівна6
16.Чепура Вікторія Андріївна7
17.Четіна Юлія Семенівна7
18.Щутяк Надія Олександрівна8
19.Різун Каріна Сергіївна6
20.Якимів Марія Іванівна9
21Вівчарик Олена Ігорівна9

На  основі базової середньої освіти за професіями:

«Живописець, вітражник»

 

Список абітурієнтівСередній бал
1.Палієвець Анастасія Геннадівна8
2.Черепанова Любов Андріївна7
3.Бубняк Віталій Андрійович8
4.Назарова Катерина Олександрівна8
5.Попович Валерія Романівна9

 

«Живописець, флорист»     

Список абітурієнтівСередній бал
1.Бегей Юлія Ігорівна8
2.Горак Діана Володимирівна6
3.Гончар Христина Ярославівна6
4.Кирик Василина Ігорівна8
5.Таравська Юлія Олегівна6
6Сапріянчук Андріана Володимирівна8
7Сосновська Олена Ігорівна8
8Кались Вікторія Святославівна9

Конкурсний відбір 11.08.2021р.

на основі базової середньої освіти  за професіями:

«Живописець, вітражник»

№ з/пСписок абітурієнтівСередній бал
1Лелів Лідія Олегівна7 (сім)
2Романюк Яна Михайлівна9 (дев’ять)
3Нагірняк Владислав Вікторович9 (дев’ять)
4Качмар Катерина- Мирослава Михайлівна10 (десять)
5Якимчук Юліан Васильович8 (вісім)
6Кузенко Яна-Анастасія Романівна8 (вісім)
7Ханна Мелані8 (вісім)
8Городницький Станіслав Степанович10 (десять)
9Гергель Іванна Олександрівна8 (вісім)
10Сафін Олексій Олександрович9 (дев’ять)
11Сулига Ірина Павлівна10 (десять)
12Жимевка Анна-Октавія Євгенівна8 (вісім)
13Новосад Олена Андріївна9 (дев’ять)
14Міхняк Дарія Анатоліївна9 (дев’ять)
15Кіндратюк Владислав Васильович7 (сім)
16Коваль Ольга Юріївна9 (дев’ять)

«Живописець; флорист»

№ з/пСписок абітурієнтівСередній бал

бал

1Іваськів Марта Петрівна8 (вісім)
2Дуркот Дзвенислава Романівна8 (вісім)
3Тріль Роксолана  Орестівна9 (дев’ять)
4Нестер Вадим Вікторович10 (десять)
5Захарова Надія Олександрівна8 (вісім)
6Королюк Оксана Андріївна (сирота)8 (вісім)
7Тетюха Ганна Юріївна8 (вісім)
8Яструб Дарина Юріївна9 (дев’ять)
9Шкрябіна Емілія Олександрівна9 (дев’ять)
10Єднорог Соломія Степанівна10 (десять)
11Войтович Вікторія Назарівна10 (десять)
12Кузіль Юстина Сергіївна9 (дев’ять)
13Папірник Марія Степанівна8 (вісім)

 

На основі повної середньої освіти  за професіями:

«Живописець», «Флорист»

№ з/пСписок абітурієнтівСередній бал
1Кулачковський Натанаїл Іванович10 (десять)
2Федоренко Ярослав Анатолійович8 (вісім)
3Деревляна Ірина Романівна8 (вісім)
4Фостик Тетяна Степанівна8 (вісім)

Список студентів зарахованих на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахової передвищої освіти

«Фаховий молодший бакалавр»

Спеціальність «Дизайн»

№ п/пПрізвище, ім’я, побатькові вступникаРисунокУкраїнська моваРейтинговий бал
1Медвідь Ольга Анатоліївна180165345,000
2Потапенко Анна Олександрівна160183,75343,750
3Крикавський Максим Володимирович180157,50337,500
4Барабаш Павло Ігорович180156,25336,250
5Лакатош Юлія Юріївна180155,00335,000
6Гец Ганна-Марія Ігорівна150181,25331,250
7Моряк Софія Олегівна180130310,000
8Матюшина Тетяна Олександрівна150155305,000
9Брезмен Сергій Петрович160130290,000
10Луб Віталій Васильович170120290,000
11Кісельова Тетяна Сергіївна160130290,000
12Момрик Володимир Євгенович180110290,000
13Щербань Анна- Марія Ігорівна160120280,000
14Криворучко Жанна Максимівна160120280,000
15Чепіль Богдан Андрійович180100280,000
16Копчак Ольга Ігорівна160120280,000
17Бардак Максим Ігорович170110280,000
18Бурій Віталій Віталійович150130280,000
19Політило Назарій Васильович170110280,000
20Рембіш Степан Вікторович150120270,000
21Синишин Роман Васильович150120270,000
22Кушлак Богдан Сергійович150120270,000
23Левицький Маркіян Михайлович160110270,000
24Попадакін Назарій Юрійович160100260,000
25Літвинчук Ольга Вікторівна150110260,000
26Григорьев Іван Олександрович150100250,000
27Колобич Соломія Володимирівна150100250,000
28Малецький Віктор Ігорович150100250,000
Меню