Щорічно в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В рамках акції, Львівська обласна держадміністрація спільно з департаментом соціального захисту населення проводить художній конкурс на дану тему.

Учні ДНЗ “Львіське ВПХУ” прийняли активну участь, створивши неймовірно змістовні, проникливі та емоційні роботи. Молоді талановиті художники своїми роботами хотіли досягути однієї мети: привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Велика подяка УЧНЯМ!!! за таку неймовірно важку пророблену психологічну працю!!!

Сьогодні, 06.11.2020 р. проведено відео урок з предмета “Основи галузевої економіки і підприємництва” з учнями групи №134 за професією: “Вітражник” (майстер виробничого навчання Литвинюк О.А., куратор Войціховська Л.П.) в онлайн режимі, із застосуванням додатку Google Meet. Тема уроку: “Макроекономіка. Відтворення суспільного продукту. Суть і види відтворення ВНП та його структура. Фактори зростання ВНП”. Впродовж онлайн уроку учні ознайомилися з макроекономікою, як наукою , особливостями ВНП та методами його розрахунку. Розглянули види суспільного відтворення та фактори, що визначають економічне зростання будь-якої країни. Аналізували фактори, від яких залежить економічне зростання в Україні на сучасному етапі, дискутували щодо їх (факторів) переваг порівняно з іншими країнами. В результаті обговорення учні дійшли згоди, що місце України при наявності таких факторів, зокрема природних та трудових ресурсів, серед економічно розвинених країн світу. Пригадали також Лі Куан Ю, який стверджував, що Україна може досягти економічного розвитку через 10 років, якщо впродовж них раціонально використовувати ресурси, дотримуватись дисципліни, працювати і вчитись… Переглянули однойменне слайд-шоу. Відео урок провела викладач економіки ДНЗ “Львівське ВПХУ” Сокіл Л.С.

Велика подяка УЧНЯМ!!! за таку неймовірно важку пророблену психологічну працю!!!

ДНЗ «Львівське ВПХУ» є учасником експерименту всеукраїнського рівня: «Формування готовності майбутніх кваліфікованих робітників до підприємницької діяльності».

Львівський обласний центр зайнятості сприяє розвитку підприємницьких ініціатив, зокрема серед молоді, та практикує проведення відповідних семінарів, тренінгів, тестувань.

У зв’язку з цим 15 грудня 2020 р. на базі нашого закладу, в «Центрі кар’єри», провідний фахівець відділу організації профорієнтації Марія Семигіновська провела тестування та тренінг з визначення та розвитку підприємницького потенціалу для учнів нашого училища за спеціальністю професійної підготовки «мистецтво» з метою формування в учасників готовності до відкриття власної справи у перспективі.

Активність та інтерес учнів були високі, що дало мотивацію для подальших таких зустрічей.

Меню