Тренінг з тайм-менеджменту для учнів Львівського ВПХУ

Фахівці Львівського обласного центру зайнятості продовжують цикл тренінгів для учнів Львівського вищого професійного художнього училища.

Сьогодні, учні художнього напрямку взяли участь у тренінгу “Тайм-менеджмент для кар’єрного планування”, де мали змогу попрактикуватися в організації власного часу розглянувши ключові питання організації власного часу та

Тренінг провела сертифікований тренер BIZ-UP, тренер-психолог, профконсультант Львівського обласного центру зайнятості Руслана Воляник.

“Що таке прокрастинація і що з нею робити?”, “Як ми називаємо наших пожирачів часу?”, “Як з’їсти слона?” чи “Посмакувати швейцарським сиром?”, а, можливо, “З’їсти жабу з самого ранку?”, – техніки, які особливо зрозумілі нашим творчим студентам. Цікаво підібраний матеріал, нестандартні рішення поширених “причин відкладання на потім”, виявлення та творче оформлення особистих хронофагів, та, особиста, й особлива, думка юних художників, – сприяла розгляду теми під новим кутом зору. Кожен зрозумів, що особливий, і рішення для бажаного управління часом теж індивідуальні.

Чудово структурований матеріал, вдало підібрані психологічні прийоми та практичні вправи, зацікавлення учнями актуальною для повсякденного життя, навчання, професійного розвитку, темою сприяли змістовному використанню виділеного на зустріч часу.

Щиро дякуємо адміністрації училища, організаторам та тренерам курсу за надання можливостей нашим учням для розвитку та вдосконалення.

Розвиваємося разом!

Меню