Розпочато цикл тренінгів для учнів від фахівців Львівського обласного центру зайнятості

На запрошення адміністрації Львівського вищого професійного художнього училища для учнів художнього напрямку навчального закладу фахівці Львівського обласного центру зайнятості розпочали цикл тематичних тренінгів “Планування і тайм-менджмент як ресурс до дії”.

19 квітня відбулася перша зустріч циклу – тренінг “Техніки планування”,- який провела сертифікований тренер, фахівець Львівського ОЦЗ Марія Семигіновська.

Учні дізналися про практично орієнтовані, універсальні методики, які застосовуються для планування робочого та особистого часу, особливості їх використання відповідно до мети та характеру діяльності. Наочні матеріали з основними тезами, життєвими прикладами, систематизацією та адаптацією теорії до практики, а також спеціально підібрані вправи та психологічно-логічні тести, сприяли всебічному та ґрунтовному опрацюванню поданого матеріалу.

Висока професійність тренера та активність учасників навчань стали запорукою хорошого старту у відшліфовуванні “м’яких навичок” (soft skills) наших студентів.

Вдосконалюємось разом!

Меню