Підписання договору про співпрацю з Львівським національним університетом природокористування

4 квітня відбулося підписання про співпрацю між Державним навчальним закладом “Львівське вище професійне художнє училище” та Львівським національним університетом природокористування.

Серед  переваг такого співробітництва є не лише продовження здобуття освіти за спорідненими спеціальностями, зокрема для випускників ОКР “Фаховий молодший бакалавр”, та опанування вищої освіти, а й реалізацію спільних дослідницьких та освітніх проєктів, обмін педагогічним досвідом та науковою інформацією, співучасть у міжнародних наукових та освітніх проєктах, спільна організація симпозіумів, семінарів, конференцій; обмін дидактичними матеріалами, користування ресурсами бібліотек навчальних закладів тощо.

Щиро вдячні Романі Василівні Кюнцлі (доктор мистецтвознавства, доцент, в.о. професора кафедри архітектури Львівського національного університету природокористування) та Андрію Володимировичу Степанюку (кандидат архітектури, доцент, завідувач кафедри архітектури Львівського національного університету природокористування) за змістовну та результативну зустріч: об’єднуючи зусилля – ми розвиваємось.

Підписання чергового договору про співпрацю з вищими навчальними закладами сприяє принципу ступеневості освіти, а також надає низку переваг нашим випускникам у реалізації їх професійних та кар’єрних амбіцій.

Меню