Онлайн-семінар від німецьких колег для столярів-реставраторів

29 березня студенти та учні, які навчаються у Львівському вищому професійному художньому училищі взяли участь в онлайн-семінарі від наших німецьких колег з Фонду Ебергарда Шьока.

Kрiстоф Юнґганс (Christoph Junghans) – майстер столярної на склярської справи, реставратор у столярному ремеслі та менеджер проєктів Фонду,- презентував тему семінару з базового навчання за столярними професіями “Вступ у роботу зі шпоном з натуральної деревини. Акцент на “Маркетрі”, під час якого було пояснено поняття з термінології, технології, інструментів та процесів виготовлення в роботах зі шпонування, а також окреслено історичний розвиток реалізації робіт визначеного типу. Олег Павлюк, координатор проєктів та перекладач, супроводжував пана Юнґганса під час сьогоднішньої зустрічі.

Організація представниками Фонду подій такого характеру має для училища та здобувачів професій будівельного відділення велике значення, адже сприяє не лише підтримці професійного зв’язку з іноземними колегами у цей непростий для України час, а й стимулює наших учнів до розвитку та вдосконалення, формує активне ставлення до здобуття фаху, адже міжнародний досвід та авторитетні майстри своєї справи, стають орієнтиром для майбутніх будівельників нашої країни. Колектив Львівського ВПХУ щиро вдячний за увагу, час, зусилля, які приділяють менеджери та координатори проєктів навчанню наших учнів!

Меню