Зустріч студентів Львівського ВПХУ з представниками Кіберполіції

28 березня студенти 2-х курсів Львівського вищого професійного художнього училища мали можливість зустрітись з представниками Кіберполіції та познайомитись з платформою MRIYA та її продуктами, зокрема ботом “StopRussia”.

У час війни необхідність формування навички відбору інформації, яка транслюється з різних джерел, відчувається особливо гостро. Українці, молодь зокрема, все частіше переходять за підозрілими посиланнями, приєднуються до численних телеграм-каналів, користуються ботами, які дуже часто мають на меті збір визначеної інформації, передання даних тощо.

Платформа MRIYA (синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі) пропонує альтернативу бездумному споживанню пропонованої інформації. Бот платформи “StopRussia” вже виявив велику кількість фейкових ресурсів, що у подальшому сприяло їх блокуванню.

Учні та студенти повинні бути обізнаними з ресурсами, які зможуть вберегти від небезпеки себе та рідних, або ж сприяти виявленню підозрілого контенту. Щиро вдячні представникам Кіберполіції за актуальну та інформативну зустріч.

Меню