Нетрадиційне засідання Педагогічної ради

20 березня у Львівському вищому професійному художньому училищі відбулося нетрадиційне засідання Педагогічної ради, яке організувала методист навчального закладу Любов Осипович.

Питання порядку денного передбачали розгляд та аналіз теми “Особистісне зростання кожного педагога як мета педагогічного процесу”, що включали інформацію про організацію атестації педагогічних працівників, умови та засади проведення атестації, аналіз організованих адміністрацією та педпрацівниками заходів, що свідчать про високий рівень професійного зростання кожного з педагогів. Було проаналізовано результати діагностики й анкетування педагогічних працівників, здійсненого заздалегідь, на визначення творчого потенціалу викладача та майстра виробничого навчання.

Інша частина засідання мала особливу форму проведення “Інтелект-кафе” з ретельно підібраним меню: сік “Криголам”, піца “Весняна”, суп з розумними галушками, люля-кебаб, кнедлики “Шпигунські”, десерт “Піано”, – інтелектуальні завдання для відвідувачів кафе – педагогів, які цьогоріч атестуються. Головними завданнями активностей були: розкриття глибинних риси та якостей педагога, створення умов для творчої діяльності за умов паритетних взаємин, навчання експромту в умовах часу та інформації.

Засідання відзначилося чіткою структурованістю та творчим підходом до розгляду та аналізу питань, а також відбулося у комфортній, невимушеній психологічній атмосфері.

Меню