Презентація книги "Варяги, гуни, готи, скіфи" для учнів Львівського ВПХУ

Кожен народ цікавиться своєю історією, і ми, українці, – не виняток. Особливо у час війни, знаючи, що нашу історію перекручено, переписано і спаплюжено.

Виховний захід, що відбувся у ДНЗ Львівське вище професійне художнє училище 15 березня, спонукав нас поринути в історію виникнення, становлення нашої держави та переглянути джерела отримання нами інформації про ці процеси.

Завдяки п. Мирославу Рветь, який завітав до нас із презентацією своєї книги “Варяги, гуни, готи, скіфи”, ми зуміли, наперекір сигналам тривоги, які сьогодні не давали можливості працювати, простежити своє походження мало не до створення світу. Але як каже народне прислів’я: “Все, що не робиться, то на краще”, і ми мали достатньо часу, перебуваючи в укритті, поспілкуватись на тему походження українського народу.

Доповідач підсумував, що впродовж довгого часу здавалося простим і зрозумілим походження українського народу, але сучасні вчені все частіше називають цю концепцію імперською і намагаються по-новому осмислити події і факти, що передували появі Київської Русі (Текст – Надія Луб).

Меню