Тематичний майстер-клас зі створення об’ємних фігур декоративними штукатурками

Нещодавно у Державному навчальному закладі “Львівське вище професійне художнє училище” відбувся тематичний майстер-клас зі створення об’ємних фігур декоративними штукатурками.

Учні, які навчаються за професією “Маляр-реставратор” під керівництвом майстра малярної та лакувальної справи Андреаса Тобіаса, Наталії Головатої, проєктної координаторки Фонду підтримки будівельної галузі та майстрів виробничого навчання училища Марії Ковальчин, Романа Польового, Марії Дацків та викладача спецдисциплін будівельного профілю Лесі Габи, виконали ряд необхідних для досягнення кінцевого результату операцій, зокрема: 

  • підготовку гіпсокартонних пластин 50*50 (нарізання, фарбування в різні кольори);
  • виготовлення та наклеювання трафарету;
  • ґрунтування поверхні ґрунтівкою з вмістом кварцового піску;
  • нанесення декоративної штукатурки;
  • зняття трафарету (напису).

Черговий майстер-клас відбувся за підтримки Фонду Ебергарда Шьока, керівники малярних проєктів якого постійно надають консультаційну підтримку у реалізації завдань на найвищому та найсучаснішому рівні.

Нещодавній майстер-клас мав особливе тематичне спрямування, адже Фонд Ебергарда Шьока цьогоріч відзначає тридцятиліття заснування. Студенти виконали індивідуальні роботи, але виконували єдиний образ – число 30.

Ми, Львівське вище професійне художнє училище, вбачаємо у цьому ювілеї особливе значення, адже ось уже 15 років відчуваємо надзвичайну та різносторонню підтримку Фонду у реалізації малярних та столярних проєктів, мультиплікації досвіду, післяпроєктного супроводу (співпраця з 2008 року). 

Ми надзвичайно цінуємо увагу Фонду до розвитку професійної освіти в Україні, допомогу у приведенні фахової підготовки малярів-реставраторів та столярів-реставраторів до європейських стандартів, можливість працювати у тісному контакті з високопрофесійними менеджерами проєктів в рамках співпраці, переймати досвід іноземних колег, використовувати здобуті знання у педагогічній діяльності, ділитися напрацюваннями з колегами, змінювати обличчя професійної освіти та опановування будівельних професій. Ми гордимося відповідальними учнями нашого училища, які здобувають знання, вміння та формують необхідні для майбутньої відбудови нашої країни навички. Кожен майстер-клас, який відбувається за участі німецьких партнерів, а також щоденні заняття з виробничого навчання, спеціальних дисциплін, проходження виробничої практики є актом творчості, проявом професійності наших педагогів, іноземних колег, ініціативності, наполегливості наших студентів-будівельників. Ми щасливі, що маємо змогу готувати будівельників України, професійно самореалізовуватись та навчати наших учнів, а цьогоріч, у надзвичайно складний для України час, бути причетними до діяльності Фонду Ебергарда Шьока та мати можливість привітати колег з професійним ювілеєм. 

Меню