Результати німецько-українського малярно-реставраційного проєкту

Студенти групи малярів-реставраторів училища презентували результати реалізації проєкту зі створення декоративних панно “Знаки зодіаку”.

Виконання завдання є складовою майстер-класу від наших німецьких партнерів, проведеного на початку лютого Андреасом Тобіасом, майстром малярної та лакувальної справи, та Наталією Головатою, проєктною координаторкою Фонду підтримки будівельної галузі, за сприяння Фонду Ебергарда Шьока. Організатори навчань поділилися теоретичними та практичними аспектами новітніх малярних технік, зокрема опорядження поверхні ліпниною за допомогою трафаретів.

Учні реалізували проєкт успішно, використовуючи сучасні інструменти та матеріали, доступні, зокрема, за сприяння Фонду.

Багаторічна співпраця з Фондом Ебергарда Шьока (з 2008 року) дає свої плоди, адже навчання малярній, реставраційній, а також столярній справі у Львівському вищому професійному художньому училищі, відзначається сучасною європейською методологією та новими підходами до підготовки фахівців високого рівня, конкурентоспроможних на вітчизняному та міжнародному ринках.

Щиро дякуємо керівникам Фонду та менеджерам проєктів будівельної справи за консультативну, фінансову підтримку, за допомогу нашому навчальному закладові та системі професійної освіти України у часи війни.

Меню