Педагогічна рада за підсумками роботи І семестру 2022-2023 н.р.

10 лютого у Львівському вищому професійному художньому училищі відбулося засідання Педагогічної ради за підсумками роботи у І семестрі 2022-2023 н.р.

Окрім складу Педагогічної ради на засіданні були присутні керівники професійно-технічної освіти, зокрема Олег Паска – директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, та Олена Грицак – начальник відділу професійної освіти Департаменту розвитку Львівської міської ради.

Доповідачі: Наталія Турчиняк, заступник директора з навчально-виробничої роботи, Надія Луб, заступник директора з навчально-виховної роботи, Василь Бобиляк, старший майстер, проаналізували навчально-виховну та навчально-виробничу роботу, успішність учнів із загально- та професійно-теоретичної, а також практичної підготовки на уроках виробничого навчання та проходження виробничої практики на підприємствах та міні-дільницях.

Надія Обнявка, директор училища, висловила щиру вдячність педагогічним працівникам навчального закладу за сумлінну працю у галузі професійно-технічної освіти, активну роботу задля забезпечення життєдіяльності Львівського ВПХУ, а також за допомогу у різносторонній роботі з внутрішньо переміщеними особами, для яких гуртожиток навчального закладу став прихистком з початку війни, за щоденну волонтерську працю та підтримку наших Захисників.

Олег Паска, відзначив роботу навчального закладу та позитивну динаміку його роботи у галузі професійної світи та побажав працювати над подальшим розвитком, шукати нові шляхи для вдосконалення. Олена Грицак наголосила на унікальності визначених професій, за якими здійснює підготовку училище, та закликала до роботи над популяризацією діяльності закладу та організації якісно нових підходів залучення населення до навчання та здобуття професій, практичних навичок затребуваних на ринку праці сьогодні, створення привабливих та актуальних короткотермінових курсів, навчання на яких сприятиме відбудові нашої країни.

Педагоги училища мали можливість ще раз озирнутися на пророблену роботу, труднощі, здобутки, затрачені та оправдані зусилля. Директором Львівського ВПХУ педпрацівники були відзначені подяками за роботу. Надія Обнявка, директор училища, за сумлінну працю в системі освіти, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді, була відзначена грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації; Наталія Турчиняк, Надія Луб, заступники директора, а також вихователь Любов Сокіл та викладач Марія Качмар були відзначені грамотами за визначені досягнення кожен у своїй галузі діяльності. Щоденну працю усього колективу Державного навчального закладу “Львівське вище професійне художнє училище” було відзначено листом-подякою за активну участь колективу та студентів у Волонтерському центрі парафії Вознесіння Господнього на потреби ЗСУ.

Повітряна тривога, робота в укритті, як і щоденна праця, сповнена переживань та, подекуди, складних життєвих обставин, – не стоїть на заваді професійному розвитку, аналізу діяльності задля майбутнього вдосконалення для колективу нашого навчального закладу.

Щиро віримо у кожного працівника, у наших Захисників, у перемогу України!

Меню