Збори директорів ПТНЗ Львова за підсумками 2022 р.

Нещодавно на базі Державного навчального закладу “Львівське вище професійне художнє училище” відбулися збори директорів професійно-технічних закладів Львова, на яких були підбиті підсумки роботи галузі освіти, а також визначено напрямок діяльності закладів ПТО у складі департаменту розвитку Львівської міської ради.

Олена Грицак, начальник відділу професійної освіти департаменту розвитку Львівської міської ради, виступила з доповіддю та презентацією, присвяченими аналізу пріоритетних напрямків роботи відділу професійної освіти у 2022 році, а також здобутків та викликів, які з’явилися перед керівниками та колективами навчальних закладів у звітному році. 

Серед основних напрямків розвитку ПТО у м.Львів визначено популяризацію професійно-технічної освіти на всіх рівнях, розвиток взаємодії з роботодавцями щодо підготовки якісних фахівців відповідно до сучасних потреб ринку праці, модернізацію інфраструктури та матеріально-технічної бази закладів ПТО, розвиток неформальної освіти, а також організація роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

Пані Олена висловила слова вдячності керівникам та колективам училища за активну позицію у підготовці фахівців різних галузей.

Наталія Бунда, директор департаменту розвитку Львівської міської ради, привітала директорів професійно-технічних навчальних закладів та висловила щирі сподівання на продуктивну співпрацю у складі департаменту. Вона наголосила на комплексному підході до освіти та виховання нашої молоді, адже заклади дошкільної, загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти повинні працювати злагоджено, а їх діяльність доповнювати один одного. Сьогодні заклади професійно-технічної освіти, завдяки розбудові своєї інфраструктури, високому професіоналізму керівників та педагогічних працівників, а також надзвичайно талановитим учням, які приходять на навчання до стін закладів ПТО, мають можливість стати конкурентоспроможними не лише у Львові та Україні, а й на теренах Східної Європи. Саме обличчя навчального закладу, його бренд, візуал, належна організація освітнього процесу, характер роботи та внутрішня атмосфера, досягнення, здобутки та перемоги, а також розвинена міжнародна співпраця, ініціативність та прагнення виходити на світовий рівень, – є запорукою розвитку не лише окремого закладу ПТО, а й професійної освіти в цілому. 

Зі словами вдячності відділу професійної освіти, департаменту розвитку та підтримці Львівської міської ради виступила Наталія Склярчук, голова Ради директорів ПТНЗ Львівської області. Тільки злагоджена робота усіх складових організації освітнього процесу та фахової підготовки матиме належні результати в майбутньому. 

Надія Обнявка, директор Львівського вищого професійного художнього училища, висловила подяку за можливість приймати керівних представників департаменту розвитку та відділу професійної освіти та директорів закладів ПТО Львова у стінах навчального закладу. Учасники зборів домовилися про організацію подальшої співпраці, що передбачає інтеграцію професійної освіти до системи роботи департаменту розвитку.

#ВсебудеПТО

Меню