Подяка директору училища Надії Обнявці від Міністерства освіти та науки України за підсумками діяльності освітян Львівщини за 2022 р.

26 грудня відбулося традиційне щорічне підбиття підсумків роботи у сфері освіти Львівщини.

У рік турбулентності і змін, нестабільності та несподіваних викликів, у рік складний і такий важливий для кожного українця, освітяни Львівської області показали наскільки згуртованими, дружніми, взаємно відповідальними, ініціативними та високо професійними є представники однієї з найважливіших сфер націо- та державо-творення. Розвиток освіти, науки та культури – завжди буде показником та ідентифікатором нації як такої.

Саме зі словами подяки та вірою у широкі можливості подальшого розвитку освіти та позашкілля виступили організатори та почесні гості підсумкової зустрічі. Серед них – Олег Паска, директор Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації; Марія Яцейко, голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України; Лариса Середяк, директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти; Валентина Загрева, начальник Управління Державної служби якості освіти у Львівській області; Павло Хобзей, директор Львівського обласного інституту післядипломної освіти; Іван Собко, заступник голови львівської обласної державної адміністрації.

Кращі працівники у галузі загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, сектору позашкільної та позанавчальної роботи були відзначені грамотами та подяками від Міністерства освіти і науки Укрїни.

Надія Обнявка, директорка Державного навчального закладу «Львівське вище професійне художнє училище» отримала Подяку за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Щиро пишаємося керівником нашого навчального закладу та гордимося бути частинкою колективу Львівського ВПХУ, адже щоденна копітка праця кожного з членів нашої педагогічної родини, виховання та навчання творців майбутнього України залежить, насамперед, від демократичного та мотивувального середовища, дружньої та психологічно-сприятливої атмосфери, створеної в училищі завдяки політиці адміністрації.

Віримо та сподіваємося, що разом, спільними зусиллями, кожен на своєму місці та в міру своїх можливостей, наблизимо нашу Перемогу та розбудуємо Україну як державу майбутнього!

 

Меню