"Незламні, творчі, працьовиті" - ДКА у групі живописців

Незламні, творчі, працьовиті, – як Україна, як образи з їх же картин.

Щоденна наполеглива праця наших учнів, постійне наставництво та клопітка робота педагогів Львівського вищого професійного художнього училища – стає особливо помітною під час підсумкових заходів.

Початок зими цьогоріч – це водночас і насолода, і гіркота. І в країні, і в навчальному закладі зокрема.

1 грудня відбулася Державна кваліфікаційна атестація у групі №301 “Живописець, вітражник” (майстри виробничого навчання: Галина Гринишин та Оксана Яблонська). Учні презентували свої роботи виконані у техніці акрилового та олійного живопису.

Творчі роботи, інтерпретації відомих вітчизняних та іноземних художників, копії картин виконаних “крізь призму власного “Я” були представлені на захисті. У кожної картини – своя історія, сюжет, рівень емоційної наповненості. Різні техніка та характер виконання; колірна гама та стиль, але єдина мета – розповісти про Україну; про її біль та радість, красу та мучеництво, мужність та вразливість; сміливість та страхи; про ніжність та силу українських жінок, звитягу та чуттєвість наших воїнів; про минуле і майбутнє; прекрасну душу вкраїнської землі та її народу і страшне сьогодення.

Інколи не можливо було стримати сліз: яке ж покоління зростає, які наші учні не тільки талановиті, а й мудрі, сміливі та співчутливі; яким теплом, наповнені їх душі; наскільки вони відчувають Україну і готові працювати над собою сьогодні, допомагати, робити все можливе задля перемоги та щасливого майбутнього на рідній землі.

Прекрасне виконання підсумкових робіт, у деяких моментах недосконале, але таке щире; належне їх представлення, – свідчать про зразкову роботу педагогів навчального закладу та наполегливу працю самих студентів, яким було присвоєно кваліфікацію живописця третього розряду.

Пишаємося нашими учнями!

Дякуємо нашим захисникам за можливість навчати та навчатися!

Щиро вдячні батькам учнів та педагогам училища за формування високої національної самосвідомості підростаючого покоління!

Меню