Відкритий урок зі Шрифтів у групі малярів-реставраторів

30.11.2022 р. у ДНЗ “Львівське ВПХУ” викладачем спецдисциплін Тетяною Боровець було проведено відкрий урок зі Шрифтів, на тему: “Козацький скоропис”.
“Козацький скоропис – то є чистий Джаз доби бароко! Невимушений, вільний, грайливий та ХарАктерний. Експресивні шаблевидні елементи, розсікали площину паперу під звуки бандури”.
Учні групи 305 (професія “Реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр”) поринули в історію українського скоропису, зустрілись із Гетьманом України, та спробували на практиці відтворити гусячим пером скорописне письмо. Учні відтворили шрифт на полотні за допомогою трафарету.
Урок пройшов невимушено та цікаво, з використанням різних словесних, демонстраційних та практичних методів опрацювання теми; скрупульозно відібрана інформація та ілюстративний матеріал сприяли досягненню триєдиної мети уроку.
У час, коли наша країна переживає надзвичайно складний період боротьби за свою державність, коли ворог знищує не тільки наші міста, поля, а й культуру, – кожен повинен стояти на своєму фронті, робити все можливе задля спільної перемоги.
Ми повинні пам’ятати, розвивати, підіймайти Наше – Українське!
Слава Україні!💙💛
Меню