Тиждень національно-патріотичного виховання "Україна - країна нескорених"

З 21-25 листопада у ДНЗ «Львівське ВПХУ» відбувся Тиждень національно-патріотичного виховання «Україна – країна нескорених».
Відкриття Тижня відбулося у День Гідності та Свободи – 21 листопада.
Протягом Тижня учні та студенти навчального закладу були залучені до заходів різного характеру та спрямування, але таких, які визначені єдиною метою та баченням: виховання свідомих, сильних духом, витривалих фізично, обізнаних в актуальних питаннях та зі сформованими навичками самодопомоги та допомоги іншим у цей нелегкий для України та кожного з нас час.
Учні мали можливість прослухати курс лекцій з тактичної медицини (протокол ТССС, види поранень та послідовнісь необхідних дії,  накладання турнікетів, організація евакуації потерпілих (Вовк Х., Карплюк О.); здобути актуальні знання на лекції про зброю (технічна характеристика зброї, правила поводження зі зброєю) та основ маскування населення у воєнний час (Черниш О., Карплюк О.) евакуації потерпілих, демонстрації зброї та їх технічні характеристики; перевірити себе на витривалість та уважність подолавши Смугу перешкод, що передбачала біг 20м, присідання, повзання, накладання турнікету; спробувати свої сили у практичних навичках стрільби з різних видів зброї; здати іспит з медицини та маскування; приготувати та посмакувати гарячим кулішем.
Козачок О.. Гулик М. та Дуридівка С. підготували з учнями виховний захід “Українська душа на струнах бандури”, а учнівське самоврядування під керівництвом Паламарчука Г. організували у гуртожитку училища перегляд фільму “Воїни України 2022”.
Активну участь студенти взяли у конференції «Народжені бути вільними» (за організації Луб Н., Осипович Л., Гулик М., Сокіл Л.), а також відвідали захід Сокіл Л. “Україна – країна нескорених”.
Учнівське самоврядування перезентувало відео-презентацію “Хронологія українсько-російської війни” у вестибюлі училища. організувало позаурочний захід у гуртожитку «Пісні народжені війною» та виставку фотографій «Вражаючі фото українсько-російської війни».
Щиро вдячні організаторам та учасникам кожної з подій,
кожного заходу проведеного у стінах училища.
Саме так ми навчаємось, так – ми виховуємось та зростаємо:
фізично, духовно, психологічно.
Ми сильні! Ми витримаємо!
Молимося за наших Захисників та дякуємо Їм за те, що маємо
і чого маємо сміливість прагнути!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
Меню