Фаховий семінар зі збереження традицій декоративно-ужиткового мистецтва

10 листопада 2022 Навчально-методичний-центр професійно-технічної освіти у Львівській області та методисти центру Валентина Гузюк і Галина Дмитришин провели семінар на тему: «Збереження національних традицій декоративно ужиткового мистецтва різних регіонів України при підготовці фахівців художнього профілю». Наукових захід відбувся у стінах Художнього професійно-технічного училища ім. Й.П. Станька в смт. Івано-Франкове у Яворівському районі.
Серед виступів були представлені доповіді викладачів та майстрів виробничого навчання художнього профілю, серед яких доповіді Наталії Дюг і Віри Зінчук, соціального педагога Олександра Батюг (ХПТУ ім. Й.П.Станька) та Оксани Задорецької (Стрийське ВХПУ).
Викладач художніх спецдисциплін Львівського вищого професійного художнього училища Наталія Денькович презентувала тему своїх досліджень та поділилася досвідом накової та навчально-виховної роботи у доповіді “Підготовка майбутніх фахівців за професією “Живописець” у закладах професійної (професійно-технічної) освіти в умовах інклюзивного навчання”.
Усі доповіді були практико-орієнтованими з увагою на особистісний підхід до учня, до інклюзивного навчання та підготовки майбутнього фахівця мистецької сфери.
На завершення семінару усі його учасники пройшли арт-терапію від талановитої майстрині Наталії Дюг і створили розпис на склі за мотивами яворівської вишивки, при цьому отримавши неймовірну насолоду від процесу.
Після семінару учасники долучилися до пізнавальної екскурсії навчальним закладом, пройшлися коридорами та прослухали історію училища у Музеї училища від Світлани Плесак-Мандзяк (Svitlana Plesak Mandziak).
Щира подяка організаторам за подію, а працівникам Художнього професійно-технічного училища ім. Й.П. Станька за гостинність! (Текст – Наталія Денькович)
Меню