Онлайн-зустріч малярів-реставраторів з Андреасом Тобіасом

1 листопада 2022 р. відбулася онлайн-зустріч студентів, які навчаються за професією “Маляр-реставратор” у Львівському вищому професійному художньому училищі та представниками німецької сторони: фаховим керівник проєкту «Маляр» Андреасом Тобіасом та координатором проєктів в Україні Наталею Головатою. 

Пан Тобіас привітав студентів нового набору з початком навчання в училищі як одному з передових навчальних закладів, що готуює фахівців будівельних професій керуючись європейськими стандартами та найсучаснішими підходами у навчанні. Було окреслено особливості підготовки з професії, акцентовано на практичній складовій навчання, а також необхідності вивчення теоретичних дисциплін як підгрунтя для якісного оволодіння професією. Керівник проєктів здійснив віртуальну екскурсію навчальними малярними майстернями нашого закладу, роз’яснив, користуючись фото минулих років, як використовуються кабіни (стенди для навчання малярним технікам) під час професійної підготовки, з якою метою і які настінні зразки  нанесення різних видів покриття представлені у малярних майстернях; а також, продемонстрував фото роботи учнів на реальних об’єктах, зазначив на якому етапі здійснюється перехід від тренувальних вправ до виконання замовлень. Андреас Тобіас наголосив на важливості вивчення і кольорознавства, і песпективи та будівельного креслення, оволодіння графічною програмою CorelDraw для можливості в майбутньому виконувати замовлення на високому професійному рівні. Було презентовано етапи та особливості роботи на плотері,  роз’яснено, що чекає здобувачів професії на кожному з модулів навчання (підготовка здійснюється за модульною системою), а також підсумкові іспити, які передбачаються програмою підготовки.

Для студентів, які розпочали оволодіння професією “Маляр”, зустріч виявилась надзвичайно змістовною, актуальною та інформативною. Пан Андреас окреслив також майбутні кроки співробітництва та передбачені спільні українсько-німецькі заходи в рамках співпраці.

Директор Львівського ВПХУ Надія Обнявка висловила щиру вдячність Фонду Ебергарда Шьока, його представникам, менеджерам німецько-українських проєктів, зокрема з професії “Маляр”, за підтримку, фінансову та консультаційну допомогу навчальному закладу, за можливість гідно розпочати навчальний рік в часи війни та здійснювати навчальний процес на належному рівні. Надія Обнявка висловила щирі сподівання на подальшу співпрацю в рамках визначених напрямів її реалізації.

З твердою вірою в Україну. З впевненістю у можливість відбудови. З твердим переконанням, що професія маляра є професією майбутнього, і наскільки ми будемо готові реалізовувати здобуті знання, вміння та навички, залежить від нас сьогодні.

ДЯКУЄМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

ЩИРО ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ ПАРТНЕРАМ!

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ НАШИХ ВИХОВАНЦІВ!

Меню