Виховний захід до Дня захисту тварин

5  жовтня у ДНЗ “Львівське вище професійне художнє училище” викладачем спецпредметів Тетяною Боровець було проведено виховний захід присвячений Дню захисту тварин. Насправді відбулася тепла зустріч та бесіда про доброту, гуманність та відповідальне ставлення до тварин. Щодня тисячі тварин страждають від повномасштабної війни в Україні.
Між українцями існує такий вислів: “Моя хата скраю , нічого не знаю”.
Але не сьогодні! 24 лютого змінило нас усіх! Уся наша рідненька Україна згуртувалася, і саме в згуртованості наша Сила 💙💛. Тому нехай про нас буде вислів “Зі Світу по нитці,- голому сорочка”.
До дня захисту тварин разом із учнями організаторка заходу провела флешмоб “Обміняй каву на корм” ( 1 ☕= 2 нагодованих щенят). Збирали теплі речі для собак. Створили в мережі Instagram “банку”, куди фінансово долучались учні, та просто не байдужі люди з великим серцем ❤️. Велика подяка інтернет магазину зоотоварів Petslike.net (Магазин для тварин, який подарував корми для дорослих собак). У рамках програми вдалося придбати вакцини та консерви для цуценят та задовольнити інші потреби.
Учні з наставником відвідали з подарунками Притулок Милосердя у Брюховичах.
Щира подяка усім, хто долучився до цієї доброї справи: “Любов до тварин, та турбота за ними – робить з людини Людину!”.
На виховній годині було презентовано звітний відео-ролик, який показує, наскільки важливо дбати про того, хто цього потребує, при цьому наповнюватись теплом та добром.
Меню