Робоча зустріч директора училища Надії Обнявки з керівництвом Фонду Ебергарда Шьока

Нещодавно, у рамках співпраці Львівського вищого професійного художнього училища та Фонду Ебергарда Шьока (Eberhard-Schöck-Stiftung) відбувся робочий візит директора навчального закладу Надії Обнявки до Баден-Бадена (Німеччина).

Під час ділової зустрічі з керівником Фонду Петером Мюллером, а також менеджерами проєктів Фонду було обговорено сучасний стан здійснення освітньої діяльності у професійно-технічних закладах-партнерах зі Львова та Харкова, вплив війни на підготовку фахівців будівельної галузі та інших професій, зміна ракурсу роботи, переорієнтація ресурсів, підхід до вирішення нагальних проблем та вимог часу.

Важливим пунктом порядку денного стало надання можливості директорам (Надія Обнявка (ДНЗ «Львівське ВПХУ») та Геннадій Амірбеков (ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області»)) поспілкуватися з журналістом, паном Клінком (Dieter Klink), та висвітлити ключові моменти організації роботи своїх навчальних закладів під час війни та об’єктивно висвітлити події в Україні з початку військового вторгнення росії в Україну. Зокрема, у статті розповіли про щоденне життя навчальних закладів у часи воєнного стану, його особливості на Заході та Сході, у Львові та Харкові, та пріоритетні завдання у кожному з регіонів; про злочини росії проти українського народу; про організацію прихистку для внутрішньо переміщених осіб; про колосальну підтримку Фонду Ебергарда Шьока з перших днів війни; про бачення майбутнього для навчальних закладів та України в цілому: непохитну віру у правду і перемогу.

Надія Обнявка вручила подяки Фонду від Департаменту освіти і науки ЛОВА, Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Директор від імені колективу Львівського ВПХУ, а також ВПО – людей, для яких училище стало другою домівкою, висловила щиру вдячність керівництву та усім працівникам Фонду за підтримку та фінансову допомогу.

У рамках зустрічі було досягнуто домовленостей щодо продовження співпраці між Фондом і навчальним закладом, пошуку і реалізації нових проектів задля розбудови професійно-технічної освіти, модернізації підходу до підготовки фахівців будівельної галузі в Україні, та у Львівському вищому професійному художньому училищі зокрема.

Меню