Візит Свеньї Шульце до хабу ВПО у Львівському ВПХУ

З початком воєнних дій в Україні ДНЗ “Львівське вище професійне художнє училище” долучилося до волонтерського руху з допомоги захисникам та внутрішньо-переміщеним особам.

Гуртожиток училища став хабом для людей зі східних та центральних областей, які змушені були покидати свої домівки після повномасштабного вторгнення агресора на наші землі.

Адміністрація та колектив всіляко сприяли в організації побуту, належної психологічної підтримки ВПО, а також їх соціальній адаптації та пристосування до нових реалій.

За підтримки місцевої влади, а також іноземних партнерів, зокрема Фонду Ебергарда Шьока, було зроблено багато.

Кажуть: “Добрі справи потрібно робити тихо”, – але якщо допомагаєш людям щиро, то говорять про тебе все частіше. Училище неодноразово згадувалося в організаційних освітніх та волонтерських питаннях, а восени колектив мав честь приймати у стінах гуртожитку Свенью Шульце, міністра економічного співробітництва та розвитку Німеччини, яка в рамках ділового візиту до України, відвідала хаб для ВПО у Львівському ВПХУ.

Пані міністерка мала змогу познайомитися Іваном Пикусом, керівником відділу професійно-технічної освіти у Департаменті освіти та науки Львівської ОДА, та  Надією Обнявкою, директоркою училища, поспілкуватися з працівниками, які були всебічно залучені до роботи з ВПО, з психологами, які реалізовують проєкти для підтримки переміщених осіб.

Свенья Шульце висловила своє захоплення сильними українськими людьми, сильними та незламними жінками, які щоденно вкладають свою працю у допомогу іншим. Адміністрація училища щиро подякувала за допомогу та підтримку, яку надає Німеччина Україні, а також познайомила пані міністра з проєктами з підготовки малярів-реставраторів та столярів-реставраторів за сприяння німецького Фонду Ебергарда Шьока.

Меню