Підсумки роботи директора Львівського вищого професійного художнього училища за 2020-2022 рр.

7 вересня 2022 року у Львівському вищому професійному художньому училищі відбулися збори трудового колективу, на яких директор училища Надія Обнявка виступила з питаннями організації освітнього процесу та забезпечення безпеки колективу в умовах воєнного стану на 2022 – 2023 н.р., а також підбила підсумки діяльності за 2020-2022 н.р.

На зборах були присутні представники місцевої влади, зокрема Олег Паска, директор Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, а також Вікторія Довжик, директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради.

У доповіді акцент було зроблено на діях адміністрації та колективу закладу із забезпечення безпеки усіх учасників навчального процесу під час воєнного стану оголошеного в Україні. Керуючись рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо особливостей організації нового 2022/23 навчального року та Департаменту освіти і науки ЛОДА , Департаменту ГП ЛМР а також  ДСНС області і міста було розроблено план заходів для початку освітнього процесу, зокрема створено комісію та проведено обстеження та визначено готовність підвальних приміщень як найпростіших укриттів, призначено комісію та обстежено заклад освіти на предмет готовності до організації навчання та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу. Для підготовки роботи закладу в очному режимі проведені відповідні заходи з посилення безпеки (перевірено заклад освіти та прилеглих територій на наявність вибухонебезпечних предметів; готовність систем оповіщення; замовлено автоматичну систему оповіщення сигналів «Повітряна тривога», до якого входить таймер з налаштуванням – Хвилина мовчання, Гімн, та розклад дзвінків; визначено та позначено шляхи евакуації; створено запаси технічної ,  питної води та медикаментів; проведено навчальні занять щодо здоров’я, надання домедичної допомоги; працівників забезпечено засобами індивідуального захисту; підключено мережу Wi-Fi , радіо та телефонного зв’язку в укритті тощо.

«Завдяки нашим захисникам, нашим з Вами спільним зусиллям ми розпочали навчальний процес в очному  режимі. І, як казали наші військові-освітяни (зі вступного слова  міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета на Міжнародній серпневій науково-практичній конференції освітян): «Ми захищаємо зі зброєю в руках нашу землю від ворога, щоб ви мали змогу дати нашим дітям знання. Від нашого бажання і нашого переконання залежить результат і в освітньому процесі, і у війні», – зазначила Надія Обнявка.

Детально та широко проаналізована робота навчального закладу, його колективу, адміністрації, та директора зокрема, у доповіді Надії Обнявки, показала, скільки всього вдалося досягнути та реалізувати у непередбачуваних, складних умовах останніх двох років. У період пандемії коронавірусу, у важкі воєнні часи Львівське вище професійне художнє училище зберегло вірність своїм ідеалам, дотрималося свого курсу націотворчості та якісної підготовки висококваліфікованих фахівців будівельних та художніх професій.

Під час виступу, директор висвітлила ключові моменти по кожному з підрозділів училища та за визначеними напрямками роботи: контингент, кадрове забезпечення, освітній процес, виробничі роботи, комплексна навчально-виховна робота та господарська робота тощо.

Необхідно зазначити, що діяльність училища, відповідала стратегії розвитку освітнього закладу на 2020-2025 рр., місії та основним постулатам, завданням та принципам роботи. Вдалося здійснити та реалізувати заплановані проекти, виконати поставлені завдання, та організувати освітню, виховну роботу на високому рівні. Колектив зумів продовжити та значно розширити волонтерську роботу, та долучитися до виконання незапланованих, несподіваних, але надзвичайно необхідних задач, продиктованих життєвими обставинами та ситуацією в країні.

Олег Паска високо оцінив роботу колективу Львівського ВПХУ, зокрема керівництво чинного директора навчального закладу Надії Обнявки, яка в силу своєї високої компетентності виконання управлінських функцій, змогла організувати роботу училища у нелегкий час, та зуміла підтримати та утвердити авторитет училища серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини, зміцнити та оновити міжнародні зв’язки, зокрема з німецькими партнерами, а також сформувати чітку установку та національно-патріотичний напрямок роботи навчального закладу.

Вікторія Довжик висловила подяку та висловила схвальні відгуки про роботу директора та колективу училища щодо орієнтації на розвиток та підтримку підприємництва молодого покоління, участь та організацію численних подій, заходів, курсів, що сприяли професійній реалізації учнів, студентів, внутрішньо переміщених осіб, фахового самовизначення та самоідентифікації в межах України.

Щирі слова вдячності та високу оцінку роботи отримала Надія Обнявка від педагогічних працівників, соціально-педагогічної служби, господарської частини училища, що свідчить про високий професіоналізм та відданість своїй справі директора училища.

Сподіваємося, що ніякі негаразди та труднощі, не похитнуть наших переконань, справедливої політики та демократичної, психологічно-сприятливої атмосфери Львівського вищого професійного художнього училища.

Меню