Щира подяка Фонду Ебергарда Шьока за підтримку та фінансову допомогу

Державний навчальний заклад “Львівське вище професійне художнє училище” висловлює щиру подяку Фонду Ебергарда Шьока за підтримку та допомогу у час війни в Україні.

З початку війни ми, як ніколи, відчули наскільки важливо мати справжніх друзів. Ми цінуємо внесок та роботу кожного представника дружньої команди Фонду, щиро вдячні за швидку реакцію на потреби навчального закладу, що виникли цьогоріч.

Значною мірою, саме завдяки фінансовій підтримці Фонду ми мали змогу організувати побут та комфортне перебування внутрішньо переміщених осіб з центральної та східної України, а це: закупівля побутової великої та дрібної техніки, щотижневе оновлення додаткових продуктів харчування та засобів гігієни, – речей, які першочергово необхідні мешканцям гуртожитку; використання коштів на матеріали для проведення пізнавальних, навчальних, патріотично-спрямованих занять для дітей та дорослих ВПО, що спрямовані на зняття психо-емоційної напруги та адаптацію до нового місця проживання, місцевих уставів, звичаїв та традицій.

Сьогодні ми особливо вдячні за кошти виділені Фондом Ебергарда Шьока на придбання спортивного інвентарю різних видів та меблів (тенісний стіл), що дозволить дітям та дорослим ВПО підтримувати в порядку фізичну форму, вивільняти напругу та боротися зі стресом, якого вони зазнали у зв’язку з війною. Планується закупівля м’яких меблів для комфортного дозвілля та навчання учнів з числа ВПО.

Безліч справ зроблено, проблем вирішено, але щоденно виникають нові виклики, і ми раді, що маємо можливість відчути підтримку не лише місцевої влади, благодійних місцевих організацій, а й нашого багаторічного партнера – Фонду Ебергарда Шьока – співпраця з яким розпочалася задовго до теперішніх подій, ще у 2008 році, шляхом фінансування та консультативній підтримці, організації навчань, семінарів, практикумів з удосконалення підготовки висококваліфікованих фахівців будівельної справи (малярів-реставраторів та столярів-реставраторів) за новітніми європейськими стандартами.

Сьогодні, ми бачимо, якою міцною є дружба наших спільнот, і ми щиро вдячні за налагоджену німецько-українську співпрацю та підтримку німецьких колег у непростий для України час.

Меню