Державна кваліфікаційна атестація з професії "Вітражник"

Державна кваліфікаційна атестація з професії “Вітражник” відбулася 29 червня 2022 р. у двох групах: групі №401 (“Живописець, вітражник”, майстри виробничого навчання Анна Павлик, Наталія Ткачик, Оксана Яблонська, класний керівник Надія Сторожук) та групі №234 (“Вітражник”, майстер виробничого навчання Олександр Литвинюк, класний керівник Любомира Войціховська). Всі учні отримали відповідно кваліфікацію вітражника 4 розряду (група №401) та вітражника 5 розряду (група №234).

Учні не лише презентували об’ємний проєкт – вітражне панно, що поєднує у собі символіку училища – художньо опрацьований логотип, та жовто-блакитні кольори нашої державності. Вітраж вмонтовано на фасаді училища, що органічно вписується у середовище, а також привертає увагу своєю красою, оригінальністю та високопрофесійним виконанням. Учні працювали над розробкою макету, підбором кольорової гами та фактури скла, та виконували всі технічні кроки поетапного виконання вітражного виробу.

Робота над дипломним проєктом, а також активна праця студентів під час виробничої практики, коли учні не лише виготовляли різного роду сувенірну продукцію, а й долучалися до створення символічних вітражних оберегів для воїнів ЗСУ та організації відповідних майстер-класів, – все це показує, на скільки учні училища свідомі громадяни своєї країни, молодь, яка твердо переконана, що майбутнє України залежить від кожного з них, а отже, потрібно навчатися, працювати, творити, вірити та дарувати надію ближньому.

Закінчення семестру, навчального року, навчання в цілому в училищі для учнів відзначається кожного разу підсумком: здобутих теоретичних знань та практичних вмінь, навичок виконання професійної діяльності, а також відкриває нові можливості для самореалізації та побудови професійної кар’єри, або ж продовження вдосконалення себе як спеціаліста та фахівця своєї справи у стінах Львівського вищого професійного художнього училища (можливість продовження навчання за ОКР “Фаховий молодший бакалавр”).

Пишаємося нашими випускниками та запрошуємо на навчання у ДНЗ “Львівське вище професійне художнє училище”!

Група №234 "Вітражник"

Група №401 "Живописець, вітражник"

Меню