Державна кваліфікаційна атестація у групі №302 ("Живописець, флорист")

28 червня 2022 року у Львівському вищому професійному художньому училищі відбулася Державна кваліфікаційна атестація учнів групи №302, які навчалися в училищі за комбінованою професією “Живописець, флорист” (класний керівник Христина Вовк, майстри виробничого навчання: Ольга Зеліско, Надія Катарина, Ірина Шекетера).

Багатогранність та широкий спектр використання здобутих професійних компетентностей дозволить випускникам знайти гідне місце для професійної реалізації або стане надійною основою у здобутті подальшої освіти.

Минулого року учні успішно здобули кваліфікацію живописця 3 розряду, цьогоріч же презентували свою практичну роботу та теоретичні знання з професії “Флорист” та усі здобули кваліфікацію флориста 3 розряду. Учні не лише ґрунтовно оволоділи теоретичними аспектами професії, а й вразили своєю обізнаністю з технологією роботи зі штучним та живим флористичним матеріалом,  а також з основами фіто-дизайну приміщень та озелененням навколишнього середовища. Учні, які знаходяться закордоном, мали змогу презентувати свою роботу онлайн.

Сподіваємося, що така барвиста професія, яку учні здобули у Львівському ВПХУ, сприятиме побудові такого ж їх майбутнього у вільній та квітучій Україні.

Меню