Курси перепідготовки з професії "Столяр" для ВПО

14 червня 2022 р. в рамках ІІ-го етапу ресоціалізації внутрішньо переселених осіб на базі Міжрегіонального навчально-практичного центру інноваційних будівельно-реставраційних і деревообробних технологій, що діє у Львівському вищому професійному художньому училищі, стартували курси перепідготовки за професією «Столяр», які організовуються за ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, підтримки Департаменту освіти та науки ЛОДА, Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради у межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Курси спрямовані на швидке та змістовне оволодіння базовими компетентностями, навиками та частковими кваліфікаціями з професії, що сприятиме працевлаштуванню ВПО у найкоротші терміни.

На офіційному відкритті групи виступила Надія Обнявка, директорка державного навчального закладу «Львівське вище професійне художнє училище», яка обґрунтувала важливість і необхідність введеної ініціативи, презентувала курс та його організаторів та наставників, а також можливості для подальшого працевлаштування випускників.

На заході були присутні роботодавці та представники Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області.

Наталія Рибак, заступник директора НМЦ ПТО у Львівській області наголосила на необхідності професійної реалізації вмотивованих молодих людей, які саме сьогодні так потрібні для розвитку української економіки, відбудови країни. Заступник наголосила на перевагах можливості здобуття професії «Столяр» саме у Львівському ВПХУ, адже у цьому навчальному закладі напрацьовано багаторічний досвід німецько-української співпраці в модернізації будівельних професій.

Роман Святий, заслужений працівник залізниці, керівник структурного підрозділу Львівська дирекція, філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд АО «Українська залізниця», працюватиме з учасниками курсу безпосередньо на виробництві. Він наголосив на зміні ставлення до державних підприємств у часи сьогодення, адже процеси виробництва, забезпечення матеріалами відбуваються за налагодженими схемами. Професія «Столяр» – перспективна спеціальність, і кожен повинен працювати й робити все можливе, щоб бути корисним на своїй землі та у своїй країні.

Навчання, що передбачає мінімум теорії та максимум практики дозволить здобувачам часткових кваліфікацій (2 та 3 розрядів) з професії «Столяр» отримати необхідні знання, сформувати та відшліфувати вміння та навички. Застосування якісних та сучасних матеріалів, інструментів, верстатів для механічної обробки деревини у сучасно обладнаних майстернях училища сприятиме змістовному оволодінню частковими кваліфікаціями професії «Столяр».

Після успішного завершення навчання учасники курсу отримають сертифікати відповідного зразка, а також отримають пропозиції працевлаштування, або ж сприяння у підприємницькій діяльності.

Меню