Львівське ВПХУ у проекті "АРТ ДНІ"

“АРТ ДНІ У ЛЬВІВСЬКОМУ ПАЛАЦІ МИСТЕЦТВ” – це серія безкоштовних художніх майстер-класи з вітражу, гравіювання скла, розпис по склу, а також виконання ляльок-мотанок, листівок ручної роботи, малярство «флюїд арт», флористика, декорування підсвічників, графічний друк, монотипія”.

Майстри виробничого навчання Львівського вищого професійного художнього училища долучилися до запланованих майстер-класів в рамках проєкту для людей, які переїхали до Львова з початку війни.

Зокрема, нещодавно Олександром Литвинюком, майстром виробничого навчання у Львівському ВПХУ, висококваліфікованим спеціалістом та справжнім фанатом своєї справи – роботи зі склом, було проведено перше із серії занять, де люди різного віку з Харківської, Сумської, Луганської, Миколаївської, Запорізької та Донецької областей мали можливість познайомитися з технологією виготовлення вітражних виробів у техніці Тіффані (“декоративне мистецтво вітражів”).

Арт-терапевтичне заняття викликало значне зацікавлення, адже вироби з кольорового різноструктурового скла по-особливому прекрасні, а щоб навчитися цьому ремеслу й мистецтву необхідно бути творчим, вмотивованим, наполегливим, та мати чудових наставників.

Львівське вище професійне художнє училище дбає про те, щоб мистецтво вітражу жило, розвивалося, оновлювалось та доповнювалось новими баченнями наших учнів та студентів, щоб про вітраж знали й поціновували його як в широких масах, так і мистецьких колах. Ми раді долучитися до проєкту з арт-терапії для людей. які потребують душевного відновлення, а також запрошуємо молодь на навчання за художніми та будівельними напрямками у наше училище!

 

 

Меню