Профорієнтаційні майстер-класи у Ясеневі

07.06.2022 р. творча команда Львівського вищого професійного художнього училища завітала в одне з найстаріших поселень Галичини, мальовниче село Ясенів, що у Бродівському районі.
Ясенівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом гостинно прийняв педагогів ДНЗ “Львівське ВПХУ”. Мальовнича місцевість, гостинні люди та надзвичайно затишна школа сприяли дружній атмосфері та приємному спілкуванні. Традиційно, працівники училища розповіли про можливості, які дає наш заклад у здобутті необхідних та затребуваних професій та спеціальностей, їх особливості та алгоритм вступу на кожен з напрямків, та провели низку майстер-класів, щоб учні змогли визначитися, до чого вони прихильні, що подобається, та яка з професій задовольнить їх професійні амбіції.
Оксана Рудковська ознайомила учнів з професіями та спеціальностями, облаштуванням навчального та виробничого корпусу училища, гуртожитком, навчальним процесом у закладі, дозвіллям, роботою гуртків. Розповідь супроводжувалась показом відеороликів та презентацій про заклад та професії.
Леся Габа провела майстер-клас з виконання написів за допомогою трафаретів. Учасники ознайомились з видами трафаретів, виготовленням та технологією виконання написів за їх допомогою. Використовуючи готові трафарети, учні мали змогу оформити колаж з актуальних на сьогоднішній день слів: ”Мир”, ”Україна”, ”Азов”, ”Мрія”.
Юрій Шевченко розповів про декоративний акриловий живопис. Майстер-клас спрямований на вивчення сучасної техніки живопису, ознайомлення з принципом роботи акриловими фарбами та створення декоративних образів. Діти із захопленням вчились малювати декоративного метелика в цій техніці.
Марія Гірняк розповіла учасникам майстер-класу про скульптуру малих форм та разом з дітьми виконали декорування гіпсових фігурок, які заграли яскравими барвами, а поєднання кольорів створили прекрасний декоративний ефект.
Оксана Дуфанець продемонструвала декорування художнього скла (розпис та гравіювання). Розпис на склі виявляє себе яскравим колоритом та багатою декоративністю. Особливість такої техніки полягає в тому, що картина малюється з одного боку, а сприйняття йде з іншого боку.
Учні ознайомились з вітражним мистецтвом та, використовуючи техніку гравіювання скла, мали змогу створити зображення на склі та відчути цей крихкий матеріал.
Всі учасники зустрічі отримали безліч позитивних емоцій, а учні розкрили свої мистецькі здібності.
Дякуємо адміністрації Ясенівський Ззсо за теплий прийом.
До зустрічі у нашому навчальному закладі.

Все буде Україна! (Текст – Леся Габа)

Меню