Профорієнтаційні майстер-класи у Лапаївці

Нещодавно, команда митців Львівського вищого професійного художнього училища, відвідали з профорієнтаційною роботою Лапаївку – село в Україні у Зимноводівській сільській об’єднаній територіальній громаді Львівської області.
Викладачі та майстривиробничого навчання мали нагоду презентувати училище у Лапаївському ліцеї імені Героя України Георгія Кірпи, у якому навчається понад 500 учнів.
Іванна Дем’янчук – розповіла місцевим учням про навчальний заклад, художні та будівельні спеціальності. Обговорили особливості здобуття кожної з професій, ключові моменти вступу на художні чи будівельні напрямки, матеріально-технічну базу, можливість проживання у гуртожитку училища та отримання стипендії, тощо.
Ігор Голуб провів майстер-клас з розпису гіпсових фігур. Окрім цього навчилися замішувати розчин гіпсу та визначили термін “молд”. Силіконові молди – це спеціальні форми, які мають необхідну структуру, для створення фігур необхідної форми.
Надія Катарина навчала учнів декоративному живопису спиртовими чорнилами, розповіла про композицію, а саме як грамотно та професійно за допомогою кольорових плям розміщувати домінанти, зверталися під час майстер-класу й до кольорознавства та особливостей змішування фарб, і навіть згадали хімію. Саме у цій техніці – своя методика запікання фарб і виявлення зміни кольору.
Юрій Яблонський провів майстер-клас з виготовлення та декорування підсвічників, а Роман Артьомов показав технологію обробки скла, гравіювання та зробив екскурс у вітражне мистецтво.
Щиро дякуємо адміністрації та педколективу ліцею за запрошення та приділений час, а ми й надалі робитимемо свою справу з душею, відповідально та для того, щоб Ваші учні та наші студенти мали можливість знайти свій шлях та самореалізуватися у майбутньому. До нових зустрічей!
Меню