Захист дипломних проектів з професії "Флорист"

31 травня 2022 р. відбулася Державна кваліфікаційна атестація та захист дипломних проектів групи №136, що здобували професію “Флорист”. Випускники успішно представили свою роботу (очно та дистанційно) та отримали кваліфікацію “Флорист, IV розряду”.

Цьогоріч, територія навчального закладу ожила, адже студенти з наставниками (майстри виробничого навчання Ірина Шекетера, Надія Катарина, Ірина Твердохліб, класний керівник Ольга Вітрик) прикрасили її рідкісними рослинами, що добре ростуть у нашому кліматі. Рослинний світ Львівського ВПХУ поповнився сакурами, вівсянницею сизою, вербичками, магноліями, самшитом, ялівцем, декоративною травою, мигдалем, спіреєю.

Досвід, знання, вміння та навички, здобуті у Львівському вищому професійному художньому училищі за професією “Флорист”, є цінними як у професійному житті, так і в побуті, адже працювати з рослинами, підбирати їх за характером, властивостями, потребами, естетичним виглядом, складати з них різноманітні композиції, флористично оформлювати події нашого життя, робити щодень свято прикрашаючи наші сади та клумби, – це не просто професія, це мистецтво.

Успішне проходження виробничої практики та успішний захист кваліфікаційної роботи чи дипломного проекту завжди додає гордості за наших талановитих учнів!

 

Меню