Профорієнтаційні майстер-класи у Самбірській гімназії

Майстри виробничого навчання та викладачі Львівського вищого професійного художнього училища нещодавно відвідали Самбірську гімназію.

Мета зустрічі – профорієнтаційна. Сьогодні, як ніколи, важливо ознайомити учнів шкіл із можливостями та варіантами вибору фаху, побудови своєї професійної кар’єри, зосередити їх увагу та зусилля на самовизначеності та усвідомленні своєї ролі у розбудові нашої країни та створенні свого майбутнього.

Саме тому, за сприяння керівництва Самбірської гімназії та Львівського ВПХУ, було організовано презентацію одного з найстаріших та добре відомого у Львові навчального закладу професійно-технічної освіти. Присутні мали змогу ознайомитись зі структурою училища, професіями та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в закладі, особливостями оволодіння кожною з них; переглянути презентаційні ролики про Львівське ВПХУ; взяти участь у майстер-класах, підготовлених педпрацівниками училища.

Майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін художнього та будівельного профілю організували заняття з декупажу свічок, гравіюванню по склу, акриловому живописі, виготовленні вітражної сувенірної продукції, декоруванню дерев’яних підсвічників. Учні активно долучились до роботи, виготовили власні вироби, залишили їх собі на пам’ять. Окрім цього отримали рекламні листівки про можливості здобуття подальшої освіти у Львівському вищому професійному художньому училищі.

Сподіваємося, що просвітницька діяльність педпрацівників училища дасть свої плоди, адже у теперішній час бути обізнаним із можливостями та перспективами актуально як ніколи. Наші учні – майбутнє нашої держави, і ми повинні подбати про те, щоб кожен з них розвивався у напрямку близькому його переконанням, бажанням, нахилам та здібностям.

Меню