Виховний захід "За нас ніхто планету не врятує"

Виховний захід до Міжнародного Дня Землі “За нас ніхто планету не врятує” підготовлений та проведений викладачем Любомирою Войціховською заставив присутніх задуматись над проблемами та викликами сьогодення.
“22 квітня весь світ відзначає глобальне свято – Міжнародний День Неньки-Землі, запроваджене 63-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН у 2009 р. за співавторства понад 50 держав. Головна мета цієї всесвітньої акції – привернути увагу всіх і кожного до тривожних змін тендітного і вразливого довкілля. Це – громадянська ініціатива, відкрита для приєднання будь-яких людей, груп і організацій, що має свій символ – зелену грецьку букву θ (тета) на білому тлі, свій прапор, що представляє все людство без поділу на країни – фото нашої планети з космосу, зроблене астронавтами Аполлона-17 дорогою до Місяця. У цей день, починаючи ще з далекого 1954-го, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру.Люди мають знати масштаби ушкоджень, завдаваних їхньою техногенною діяльністю біосфері планети, та розуміти катастрофічність їх наслідків, бо ми насправді не просто успадкували цю планету від предків, ми позичаємо її у нащадків.
Молоде покоління має сповідувати нову філософію життя: 1) визнавши незаперечність факту обмеженості природних ресурсів, для запобігання їх виснаженню застосовувати рециклічність, оптимальність і використання відновних ресурсів; 2 )знати, розуміти природні процеси і співпрацювати з природою, враховуючи її закони ; 3) виходом із глобальної екологічної і, породженої нею, економічної кризи може бути тільки розумне поєднання нових технологій із зусиллями кожного у впровадженні найрізномасштабніших природоохоронних заходів. Хай День Землі буде весь рік, усе життя!
У світлі цих вимог сьогодення у 2021р. в Україні стартувала програма “ Зелена країна ”, якою передбачено за 3 роки висадити 1 млрд. нових дерев, що дозволить за 10 років збільшити площу наших лісів на 1 млн. га . І, не дивлячись на війну, ми її успішно реалізовуємо ! Кожен на своєму місці може долучитися до цього !
І наші діти, будучи поінформованими про загрози довкіллю, стають озброєними для їх подолання – через свідому і виважену щоденну діяльність на благо собі, своїй багатостраждальній, але нескореній країні і всій планеті”.
Меню