День матері у ДНЗ "Львівське ВПХУ"

«…Бо найдорожче стоїть за словами:
В світі усе починається з мами!»
(Анатолій Костецький)
8.05.2022р. у ДНЗ «Львівське ВПХУ» було проведено захід до Дня матері.
Травень – особливий місяць, у другу неділю якого українці святкують День матері, вкотре по-особливому згадуючи про найріднішу людину. Адже зв’язок матері та дитини – велика Господня таємниця, яку навряд чи колись розгадають. Велика жертовна любов, самовідданість, бажання бути завжди поруч зі своїм Дитям – незмінні у всі часи, зокрема у важкий час сьогодення…
Саме материнська любов стала тією рушійною силою, коли жінки без жодного сумніву та застережень, вхопивши своє маля, втікали від ворожих снарядів, захищаючи його… І знайшли надійний та затишний прихисток у нас, в місті Лева. Тому так хотілося подарувати цим матерям-берегиням своєї сім’ї хоча б трішки радості в цей святковий день.
Захід «Все починається з мами» підготувала викладач української мови та літератури Львівського вищого професійного художнього училища Марія Качмар.
З вітальним словом до присутніх звернулася директорка училища Надія Обнявка, наголосивши на великій ролі української жінки в житті народу та побажавши усім міцного здоров’я, щасливого материнства і, безперечно, Перемоги!
Марії Богданівній вдалось створити затишну атмосферу, в якій діти були щасливі, бо з захопленням брали участь у святі. Маленькі гості Львова декламували напам’ять вірші про маму, бабусю, Богородицю, Україну, наповнивши старанне виконання великою любов’ю до своїх матусь та Батьківщини. Уважно слухали присутні щирі виступи дітей, задумавшись кожен про своє, витираючи крадькома скупу сльозу…
З музичними номерами виступили Тимофійко з Харкова (виконав пісню «Цвіте терен» на бандурі), учениця училища Олександра Біян (станцювала дві хореографічні композиції). А «Ой у лузі червона калина похилилася» у виконанні дітей з інших регіонів та присутніх дало зрозуміти всім те, що Україна була, є і буде!
Заступник директора училища з навчально-виховної роботи Надія Луб, завершуючи свято, тепло привітала присутніх з Днем матері та побажала добра, любові, родинного затишку та мирного неба.
Під композицію Скрябіна «Мам» дітки привітали своїх найрідніших оригінальними листівками, які зробили заздалегідь на заняттях із викладачами художніх дисциплін училища.
Свято «Все починається з мами» ще раз засвідчило, що ми, українці, єдині у своїх родинних цінностях та прагненнях до щасливого майбуття у сильній Україні!
А якими дорогими були слова щирої вдячності матерів…
Свято вдалося!
Ось такий він – ще один світлий промінчик сьогодення, бо доброта, любов, дотримання традицій – це цінності, які впродовж віків сповідують українці. Погоджуюсь з тими, хто, дочитавши, подумає про те, що це, можливо, ті миті радості, котрі неможливо стерти з пам’яті та забути… (Текст – Любов Сокіл)
Меню