Львівське ВПХУ продовжує спільну справу задля перемоги

Для волонтерства немає вихідних та святкових днів. Це праця постійна, безкорислива та емоційно заряджена. Кожен, хто долучається до необхідних для спільної перемоги ворога справ – робить це свідомо та не зупиняється на одноразовій допомозі. Львівське вище професійне художнє училище, яке працює й надалі над підготовкою висококваліфікованих робітників художніх та будівельних спеціальностей у формі дистанційного та змішаного навчання, метою своєї діяльності ставить насамперед виховання громадянинів своєї держави, патріотично спрямованої та національно спрямованої молоді. Саме тому, волонтерство – ключова діяльність сьогодення. Як працівники, так і здобувачі освіти училища, долучаються до необхідних для виконання завдань. які щоденно наближають перемогу України над ворогом.

“Весна, Великдень 2022 року… Війна триває, перебуваємо, ні! – боремось у пеклі війни… Відтак потреба у маскувальних сітках у військових на передовій величезна, бо вони (сітки) допомагають воїнам вижити. Впродовж передвеликоднього тижня волонтерський центр при церкві Вознесіння нагадував мурашник, в якому кожен чітко виконує свою роботу. Педпрацівники, здобувачі освіти ДНЗ «Львівське ВПХУ» та гості міста Лева, дорослі і діти в’язали захисні сітки, яких хлопці на фронті потребують так, як повітря… Адже в освітньому закладі підтримують ЗСУ не тільки сьогоднішні учні, а й наші випускники, зокрема випускниця училища Олена Грицишин (2002 року випуску за професією «Флорист») спекла і передала нашим захисникам чотири ящики пасок (фото). Встигли! Бійці отримали їх якраз до Великодня, до 24.04.2022р. А як багато значать слова щирої вдячності українських захисників! Адже сьогодні дорожчого «дякую» просто немає, бо наповнює душу відчуттям виконаного обов’язку тому, що допомагаємо і спільно наближаємо Перемогу!”( Любов Сокіл )

“Ось так, спільними зусиллями і вирішуємо, допомагаємо хлопцям всі разом, зокрема майстер виробничого навчання ДНЗ «Львівське ВПХУ» Надія Катарина передала волонтерському центру чотири з половиною рулони тканини, з якої волонтери “в момент” пошили текстильні вироби для потреб військових, благо швейна машинка у центрі є, а у волонтерів «золоті руки» і величезне серце (фото)… “( Любов Сокіл )

“ДНЗ «Львівське ВПХУ» з перших днів війни, швидко реагуючи на виклики воєнного стану, опікувалось сім»ями з дітьми з інших областей України, які знайшли прихисток у місті Лева, зокрема в освітньому закладі (…) Велика щира подяка Вам, спонсорам, нашим іноземним партнерам, зокрема німецькому Фонду Ебергарда Шьока, волонтерам, працівникам училища за злагоджену роботу та професійність, зокрема менеджерам, працівникам кухні, водіям…, бо завдяки Вам все необхідне доставляється туди, куди потрібно, і в той час, коли цього найбільше потребують!, бо кожен з Вас робить свою справу від щирого серця!”( Любов Сокіл )

Щоденна волонтерська діяльність нашого училища – робота кожного з нашого колективу – це про “віддавати”: бажання, час, кошти, – та водночас “збагачуватись”: силою, натхненням, вірою у перемогою, жагою допомогти. Тримаймося та працюймо! Будуємо Україну разом!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Меню