Online-семінар зі столярної справи

13 квітня відбувся спільний online-семінар зі столярної справи викладачів спецпредметів будівельного профілю, майстрів виробничого навчання та учнів, що здобувають професію “Столяр-реставратор” Львівського вищого професійного художнього училища та Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці з керівником столярного проекту Крістофом Юнґгансом (Christoph Junghans; майстер столярної та склярської справи, реставратор у столярному ремеслі у Координації та Управлінні проектамит для Фонду Ебергарда Шьока ( Eberhard-Shoeck-Stiftung), м. Бадан-Баден, Німччина).

Тема семінару: “Від лісу до високоякісних пиломатеріалів”. Під час онлайн-поді учасники обговорили особливості та технологію лісозаготівлі та транспортування деревини; грубу нарізку колод для подальшого опрацювання; технологію сушіння та зберігання деревини.

Семінар проведено в рамках виконання навчальних програм та післяпроектного супроводу німецько-українського модельного проекту з підготовки фахівців за професією “Реставратор виробів з дерева, столяр”.

У часи невизначеності точно знаємо, що підготовка висококваліфікованих фахівців виправдає усі зусилля та ресурси вкладені у навчально-виховний процес.

Щиро вдячні нашим німецьким партнерам за співпрацю!

Меню