Засідання предметної методичної комісії класних керівників і вихователів

У ДНЗ «Львівське ВПХУ» згідно з програмою позанавчальної роботи на 2021 – 2022н.р., яка, незважаючи на воєнний стан, що був запроваджений 24.02.2022р. та вносить щодня зміни, охоплює всі сфери життєдіяльності учнів. Нещодавно згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України №1/3276-22 від 25.02.2022р. “Про організацію освітнього процесу”з метою захисту і збереження життя та здоров’я здобувачів освіти під час воєнного стану було проведено засідання циклових та предметних методичних комісій інформаційного характеру, зокрема предметної методичної комісії класних керівників і вихователів.
Відтак було внесено зміни у плани роботи методкомісій задля підтримки учнівської юні в такому складному сьогоденні.
У вступному слові заступник директора ДНЗ «Львівське ВПХУ» з навчально – виховної роботи Луб Н.І. акцентувала увагу класних керівників на особливостях сьогоднішніх реалій освіти, зокрема вимушених канікулах та відповідно безпеці життєдіяльності учнів в умовах війни. Окрім того Надія Іванівна наголосила на підтриманні постійного зв’язку класних керівників зі здобувачами освіти та проведенні бесід з батьками чи опікунами з метою встановлення місцеперебування здобувачів освіти під час вимушених канікул, а також проведенні онлайн – інструктажів з безпеки життєдіяльності щодо дотримання учнями вимог та виконання заходів правового режиму воєнного стану аж до його скасування. Надія Луб довела до відома вихователів інформацію про те, що їм необхідно провести бесіду з учнями, які залишаються проживати в гуртожитку щодо правил поведінки в умовах війни, зокрема виконання дій, які передбачені сигналом «Повітряна тривога».
В цьому контексті голова методкомісії Сокіл Л.С. довела до відома класних керівників те, що потрібно провести збори з батьками та учнями інформаційного характеру в онлайн – режимі на тему: «Безпека життєдіяльності учнів в умовах воєнного стану». Керівникам груп впродовж зборів підвести підсумки та провести аналіз навчальної діяльності учнів, зокрема успішності, відвідування (пропуски, прогули) за січень – лютий місяці 2022р. та в загальних рисах окреслити завдання на березень – квітень 2022р., зокрема акцентувати увагу учнів на їх участі у відеоуроках; провести онлайн – інструктажі з безпеки життєдіяльності щодо дотримання учнями вимог та виконання заходів правового режиму воєнного стану.
Ці виступи вмотивували до обговорення.
Підсумовуючи засідання методкомісії, Сокіл Л.С. подякувала всім за активну громадянську позицію та закликала і надалі працювати разом, демонструючи єдність, бо тільки так ми переможемо (Текст – Любов Сокіл).
Меню