Тренінг «Знайти час для головного. Закони Тайм-менеджменту"

Львівське вище професійне художнє училище продовжує співпрацю із Львівським обласним центром зайнятості та радо приймає у своїх стінах організаторів міні-проєкту для молоді з побудови та розвитку кар’єри для молоді.

20 грудня у Львівському ВПХУ відбулась третя із запланованих зустрічей для студентів випускних курсів з питань планування майбутньої кар’єри на 2021 – 2022 роки, що навчаються за професією “Реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр”. Учасники тренінгу “Знайти час для головного. Закони Тайм-менеджменту” дізнались про інтрументи Тайм-менеджменту, які допоможуть їм більш ефективно використовувати свій час для того, щоб не упустити з уваги дуже важливого в своєму житті – досягти своїх кар’єрних цілей. Студенти почули про хронофаги, з цікавістю виявили своїх “пожирачів часу”, які для них є актуальними на сьогоднішній день, активно дискутували щодо “внутрішнього годинника”, відчуття часу після проходження тесту. Слухачі ділились своїм досвідом про те, як їх навідує прокрастинація і як вони намагаються з нею боротись, а після проходження вправи жваво обговорювали своїх злодіїв часу.

Слід відзначити, що учасниками тренінгу, також, були окремі випускники з особливими освітніми потребами. Завдяки командній співпраці з перекладачем-дактилологом Олегом Синєоком робота тренінгу пройшла у невимушеній комфортній атмосфері для усіх учасників (Текст організаторів тренінгу).

Меню