Виховний захід до Дня толерантності

У превентивному вихованні учнівської молоді важливими є залучення до виховного процесу учнівського самоврядування та координація взаємодії навчального закладу, сім’ї та громадськості.

17. 11. 2021 року в рамках здійснення превентивного виховання учнівської молоді у ДНЗ «Львівське ВПХУ» відбувся загальноучилищний виховний захід «16 листопада – День толерантності». Цей захід був підготовлений та проведений  студентами училища у день свого свята – Міжнародного дня студента, що підтверджує, що це питання є актуальним та дуже важливим для студентської молоді.

Питання, що обговорювалися протягом онлайн-години викликали жваву дискусію. Учні дійшли висновку, що толерантність не є поступкою, а розумінням мультикультурності нашого світу, проявом поваги та терпимості, а люди за своєю природою різні, проте рівні у правах, тому толерантність вимагає справедливості та неупередженості від законодавства, надання кожній людині рівних можливостей для розвитку незалежно від статі, раси, віросповідань чи вподобань.

Меню