Тиждень української мови та писемності у Львівському вищому професійному художньому училищі

«Яке прекрасне рідне слово!

Воно — не світ, а всі світи»

                                       (Володимир Сосюра)

8 – 12 листопада в ореолі цих правдивих слів видатного українського поета В. Сосюри пройшов Тиждень української мови та писемності у Львівському вищому професійному художньому училищі. Незважаючи на карантинні обмеження, він був насичений цікавими, емоційно зворушливими подіями.

У вівторок учні та педагогічний колектив закладу взяли участь у написанні загальноукраїнського радіодиктанту національної єдності. У піднесеному настрої, одягнувши вишиванки, кожен із шістдесятьох учасників мав змогу не лише перевірити свої знання української мови, а й через любов до рідного слова відчути себе частиною великої української родини.

У середу в режимі онлайн було проведено загальноучилищний виховний захід «Мова – то серце народу…», який підготувала викладач української мови та літератури Ольга Вітрик. Незвичайна атмосфера запанувала серед присутніх. Уявіть: ця подія зібрала понад 70 учасників! Учні читали напам’ять поезії про рідну мову, брали участь у різноманітних мовно-літературних конкурсах, піснею висловлювали свою любов до материнського слова.

У четвер Тиждень української мови та писемності завершив інтерактивний урок-спогад «Стежками рідного слова…», який провела для груп першого курсу викладач української мови та літератури Марія Качмар. Учні здійснили подорож у часі, розглянувши основні етапи формування української мови від архаїчного фольклору до сучасного періоду. 37 учасників відкритого заходу продемонстрували свої знання рідної мови, народної творчості, писемної літератури, історії.

Щиро дякуємо всім учасникам! Нехай любов до рідного слова окрилює нас усіх до нових щоденних звершень!

Меню