Студенти Львівського ВПХУ беруть участь у проєкті щодо безпечної міграції та працевлаштування

Проєкт «Підвищення обізнаності молоді Львівської i Тернопільської областей  щодо безпечної міграції та працевлаштування» триває за сприяння  Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ), агентства ООН з питань міграції, за фінансової підтримки Агентства  США з міжнародного розвитку (USAID).

У Львівській області проектом передбачено проведення 2-х онлайн тренінгів для учнів/-ць  ЗПТО  міста Львові i області для підготовки тренерів/-ок. Метою навчання є проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо підвищення обізнаності з проблемою торгівлі людьми, безпечного працевлаштування i міграції для якомога більшої кількості учнівської молоді Львівщини.

Під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Надії Луб та соціального педагога Іванни Дем’янчук у проєкті беруть участь п’ятеро студентів Львівського вищого професійного художнього училища,  які навчаються на першому курсі освітньо-кваліфікаційного рівня «Фаховий молодший бакалавр» за спеціальністю «Дизайн».

Заплановані заходи проводяться навченими тренерками – представницями громадської організації «ТМЖК «Відродження нації» Оксаною Шлюсар та Мариною Пасєчник під супроводом фахівчинь організації ГО «Центр «Жіночі перспективи».

Навчання заплановані на 8 листопада та 10 листопада  2021р. (початок о 10:00).

Меню